Potrzebujesz profesjonalnego projektu graficznego? Z chęcią sprostamy wymaganiom!

   
     +48 22 299 67 80
Tap To Call

O nas   arrow

onasEEC-Marketing to efektywna agencja marketingowa skupiająca zespół profesjonalistów działających z pasją i pełnym zaangażowaniem w każdy projekt. Naszym głównym celem jest sukces naszych Klientów. Pragniemy poprzez odpowiednie wykorzystanie naszego doświadczenia oraz nabytej wiedzy naszych pracowników zapewnić Klientom profesjonalną obsługę marketingową.

Szczególnie ważna jest dla nas Państwa satysfakcja z właściwego wykonania powierzonych nam zadań i efektów naszych działań. Charakteryzuje nas dynamiczne i odpowiedzialne działanie co wpływa na zaufanie naszych Partnerów i Klientów.

Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne podejście do każdego powierzonego nam projektu.

Zawsze dążymy do zapewnienia naszym Klientom optymalnych działań marketingowych, które w efekcie przyniosą oczekiwane rezultaty dla Twojej firmy!

Spośród naszych atutów pragniemy wyróżnić terminowość i elastyczność oraz szczególną dbałość o dobre imię naszego Klienta.

W skrócie EEC-Marketing to:

  • zespół ekspertów z bogatym doświadczeniem
  • kreatywność i efektywność
  • pasja i radość tworzenia
  • nieszablonowość i niepowtarzalność
  • wiarygodność i partnerstwo

 

EEC-Marketing jest organizatorem projektu „Działania edukacyjne i konsultacje diabetologiczne na rzecz poprawy stanu zdrowia mieszkańców województwa mazowieckiego”.

www.konsultacje-diabetologiczne.eu